Brak opcji pod prawym klawiszem

Book Online

* Please Fill Required Fields *
wpixel, more than beauty, women, beauty, wrocław, fotgrafia portretowa, sesualna, piękno, kobieta
wpixel, more than beauty, women, beauty, wrocław, fotgrafia portretowa, sesualna, piękno, kobieta
Wojtek Polaczkiewicz

Fotografuję, byś patrząc na swoje zdjęcia mogła poczuć, że jesteś wyjątkowa.

O mnie

Fotografia dla każdej kobiety… bo jesteś wyjątkowa.

Fotografię traktuję jako miłą odskocznię od pracy zawodowej. Najpierw była dla mnie jednym z wielu hobby, a teraz stała się pasją. Staram się by moje zdjęcia sprawiały przyjemność nie tylko modelkom, które stają przed moim obiektywem, ale również wszystkim którzy te zdjęcia oglądają. Chcę by moje zdjęcia pokazywały kobiety w taki sposób, w jaki nawet same siebie nie widzą. Chcę by na moich zdjęciach było More Than Beauty.

A tak o moich sesjach mówią inni.

„Bardzo mila atmosfera, duża doza cierpliwości, zaangażowania i pasji, a efekty cudne! Zdecydowanie polecam współprace! 10/10 :-)”

Sonia

„Profesjonalny fotograf. Konkretny, kreatywny, utalentowany, pomocny i przemiły! Jestem niesamowicie zadowolona z podwójnej sesji zdjęciowej . Współpraca z Wojtkiem to sama przyjemność. Gorąco polecam! 

Dorota

„Polecam w 100%. Sesja na luzie, super efekty w krótkim czasie. Poza tym nie ma co polecać – wystarczy spojrzeć na prace Wojtka ;>”

Klaudia

„Atmosfera na sesji profesjonalna, a jednocześnie bardzo komfortowa, zaangażowanie i osobowość Wojtka są na złoty medal. Efekty w postaci zdjęć to wisienka na tym pięknym torcie – zdecydowanie polecam. :-)”

Maja

„Polecam! Bardzo podobało mi się technicznie podejście do zdjęć. Fotograf wie czego szuka, jakie ma być światło, jaka poza, mina itp. Konkretnie i na temat, plus miła atmosfera na sesji.”

Sandra