Brak opcji pod prawym klawiszem

Book Online

* Please Fill Required Fields *
wpixel, more than beauty, women, beauty, wrocław, fotgrafia portretowa, sesualna, piękno, kobieta
wpixel, more than beauty, women, beauty, wrocław, fotgrafia portretowa, sesualna, piękno, kobieta
Wojtek Polaczkiewicz

Fotografuję, byś patrząc na swoje zdjęcia mogła poczuć, że jesteś wyjątkowa.

Warsztaty

Stawiasz pierwsze kroki z aparatem, a może brakuje Ci ostatniego szlifu Twoich fot?

Podobnie jak moje sesje, tak i moje szkolenia, możesz dostosować do swoich potrzeb. Masz problem z ustawieniami aparatu, tak by zdjęcia wyglądały dobrze? Może nie radzisz sobie ze światłem zastanym i chciałbyś wiedzieć, jak nad nim zapanować? Może Twoje zdjęcia są całkiem dobre, ale brakuje im tego czegoś, co przyciągnie uwagę innych? A może po prostu interesuje Cię jak powstają zdjęcia WPixel – More Than Beauty. Napisz, a spróbujemy wspólnie zaradzić tym problemom. Uwierz, że moje zdjęcia często nie były robione w idealnych warunkach.

Czego mogę Cię nauczyć.

Masz problem, kiedy spotykasz się z modelką na sesji? Jak zacząć? W co ubrać? Jak ustawić? Czy makijaż jest niezbędny? W zależności od Twoich potrzeb i umiejętności warsztaty możemy zacząć od zrobienia zdjęć. Zobaczysz co na sesji jest najważniejsze. Jak radzić sobie ze światłem zastanym, niezależnie, czy będzie to ostre światło letniego dnia, czy „brak światła” w szary zimowy lub jesienny dzień. Spróbujesz zastosować takie ustawienia aparatu, by Twoje zdjęcia nabrały atrakcyjności jeszcze przed obróbką. Dowiesz się czego modelki nie lubią, a jak spowodować, że sesja stanie się przyjemna dla wszystkich.

Może nie wiesz, dlaczego Twoje całkiem niezłe zdjęcia nie zwracają uwagi innych? Nie ma problemu, dowiesz się w jaki sposób dochodzę do efektu końcowego na swoich zdjęciach. Przeprowadzę Cię przez swój cały workflow, tak byś mógł z niego wyciągnąć to co najlepsze dla Ciebie.

A może FB ciągle coś psuje w Twoich fotach? A jednak niektórzy potrafią zamieszczać zdjęcia, na których wydaje się, że wszystko jest w najlepszym porządku. To nie żadna tajemna wiedza i tego też się dowiesz, jak już Twoje zdjęcie będzie gotowe do łapania lajków.

Ale to tylko przykłady. Obejrzyj moje zdjęcia i zastanów się czego chciałbyś się dowiedzieć, by Twoje były nie gorsze.

Dla kogo moje szkolenie?

Każdy, komu podobają się moje zdjęcia, może dowiedzieć się wszystkiego czego potrzebuje, na temat tego jak powstają. Od tego jak przygotowuję siebie i modelkę do sesji, do tego, jak oddaję zdjęcia.

Na pewno nie nauczę kompletnej obsługi Lightroom’a i Photoshop’a, ale pokażę krok po kroku z czego i jak w nich korzystam.

Na pewno nie nauczę, jak korzystać ze światła błyskowego. Bo choć sam czasami z niego korzystam, to jednak 95% moich zdjęć powstaje bez udziału dodatkowych źródeł światła, a jedynym jego źródłem, jest nasza najbliższa gwiazda.